logo

Cart

Zamówienia Indywidualne

Masz własny pomysł? Własny projekt? A może chciałbyś czegoś zaprojektowanego specjalnie dla Ciebie lub Twoich bliskich? Nie ma problemu! Skontaktuj się z nami, a my uczynimy wszystko, co w naszej mocy, aby stworzyć przedmiot, o jakim marzysz. 🙂

Jak to się odbywa?

To proste! 🙂 Skontaktuj się z nami (osobiście, za pośrednictwem telefonu, maila, Facebooka, Instagrama lub WhatsAppa – w najdogodniejszy dla siebie sposób), opisz, czego potrzebujesz, jakie są Twoje życzenia i oczekiwania co do produktu. Masz swój projekt? Prześlij go nam. Masz wizję przedmiotu? Opisz ją, narysuj, opowiedz o niej – przedstaw w sposób, jaki najbardziej Ci odpowiada. Chciałbyś, abyśmy stworzyły coś dla Ciebie? Daj nam znać, co lubisz, a my przygotujemy projekt, który Ci przedstawimy i z Tobą omówimy, a kiedy będziesz z niego zadowolony, przystąpimy do jego realizacji.

Ile to trwa?

Czas wykonania zamówienia uzależniony jest od wielu czynników:

  • stopnia skomplikowania projektu
  • dostępności potrzebnych do jego wykonania materiałów (np. jeśli nie posiadamy na stanie kamienia, jakiego pragniesz, sprowadzimy go, ale czas jego dostawy zależy od szlifierni)
  • ilości czasu, jakiego wymaga wykonanie przedmiotu (np. czasu schnięcia farby, czy werniksu, zastygania żywicy)
  • wybranej metody wysyłki.

Dlatego też termin wykonania każdego zamówienia ustalany jest indywidualnie. Oczywiście, dołożymy wszelkich starań, aby uniknąć jakichkolwiek opóźnień i zrealizować Twoje zamówienie najszybciej, jak to możliwe. 🙂

Ile to kosztuje?

Cena produktu ustalana jest indywidualnie, ponieważ jej wysokość uzależniona jest od różnych czynników:

  • rodzaju i ilości materiałów potrzebnych do wykonania zamówienia
  • czasu potrzebnego na jego zrealizowanie
  • stopnia skomplikowania projektu.

Wstępnie możemy oszacować cenę przy projektowaniu przedmiotu.

Jak można uczynić zamówienie jeszcze bardziej wyjątkowym?

Jeśli zamówiony przez Ciebie przedmiot ma być prezentem, niespodzianką dla bliskiej Ci osoby, możesz zamówić zapakowanie go jako podarunku i wysłanie na wskazany adres. Możliwe jest także dołączenie do niego karteczki z życzeniami.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie. 🙂

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.